Kategórie
Všeobecné

Qubit Conference® Košice 2023

Po úspešnom minuloročnom podujatí sa už teraz môžete tešiť na konferenciu Qubit Košice 2023.

Qubit Conference® Košice 2023

Po úspešnom minuloročnom podujatí sa už teraz môžete tešiť na Qubit Conference® Košice 2023

V dňoch 8.-9. novembra 2023 v Košiciach na vás čakajú zaujímaví rečníci a panelové diskusie, zdieľanie praktických skúseností profesionálov v oblasti informačnej a kybernetickej bezpečnosti, školenia vedené interaktívnou formou a obľúbený networking. Príďte a získajte cenné vedomosti a skúsenosti týkajúce sa oblasti rozvoja, aktuálnych nariadení a trendov v cyber security a digitálnej transformácii.

Nenechajte si ujsť:

  • Inšpiratívne panelové diskusie a prezentácie popredných rečníkov.
  • Školenia pre malé a stredné podniky.
  • Networkingové akcie.

Zúčastnite sa Qubit Conference® Košice 2023 a nezmeškajte jedinečnú príležitosť pre vzdelávanie, prezentáciu vašej spoločnosti a nadviazanie nových partnerských a profesionálnych vzťahov na slovenskom a českom cybersec trhu.

Zaregistrujte svoju účasť na podujatí ešte dnes!

Poslaním konferencií Qubit je vybudovať profesionálnu komunitu odborníkov v odvetví kybernetickej bezpečnosti vďaka nadväzovaniu kontaktov a partnerstiev prostredníctvom vysoko odborných vzdelávacích podujatí, ktoré sú charakteristické odborným prístupom a priateľskou atmosférou.

Využite slovenský superpočítač Devana a HPC služby zdarma! 26 sep - Táto výzva mieri na malých a stredných podnikateľov, ktorí potrebujú niečo viac ako bežnú výpočtovú techniku pre realizáciu či už výskumných projektov alebo bežných úloh v bežnej prevádzke a procesoch spoločnosti. Výpočtové stredisko SAV a Národné superpočítačové centrum ponúkajú práve teraz bezplatný prístup k slovenskému superpočítaču Devana.
HACKERI ÚTOČIA NA MALÉ A STREDNÉ PODNIKY 27 aug - Malé a stredné podniky, ktoré nevykročia do kybernetickej éry, budú mať konkurenčnú nevýhodu oproti tým, ktoré tak urobia. Takýto krok do modernej a inovatívnej budúcnosti má však aj svoje úskalia. Ako teda ochrániť svoje podnikanie v digitálnom svete a ako zabezpečiť jeho kontinuitu?
devana Superpočítač Devana je prístupný pre používateľov 19 júl - S radosťou vám oznamujeme, že superpočítač Devana je už prístupný pre vaše výpočty a projekty.  Výpočtové stredisko SAV a Národné superpočítačové centrum otvorili prvú Výzvu na podávanie projektov pre testovanie a benchmarking. Výzva je kontinuálne otvorená, projekt je možné podať kedykoľvek v priebehu roka a to výhradne prostredníctvom používateľského portálu register.nscc.sk.